Stadion Górnika, ul. Ratuszowa 6, Wałbrzych

2015-07-27, 17:00

Czas spotkania: 90 min.

PECHOWY WAŁBRZYCH

Piłkarki AZS Wrocław we wczorajszym meczu kontrolnym przegrały z PWSZ Wałbrzych 0:1, a jedyną bramkę zdobyła Angelika Smagur.

Mecz przeciwko wałbrzyszankom był drugim i zarazem przedostatnim sparingiem dla naszych piłkarek. Starcie rozegrane na terenie rywalek zwłaszcza w pierwszej połowie toczyło się pod dyktando naszych zawodniczek. Jako pierwsza w dogodnej sytuacji znalazła się Marta Cichosz, ale z pojedynku sam na sam zwycięsko wyszła Daria AntończykGospodynie skupiały się na wyprowadzaniu kontrataków, natomiast wrocławianki prowadziły atak pozycyjny. Niestety po raz kolejny podarowaliśmy bramkę rywalkom. W końcówce pierwszej połowy Anna Bocian zbyt krótko wybiła piłę, którą przejęła Agata Sobkowicz, zagrywając ją chwilę później do Angeliki Smagur, a ta nie miała problemów ze skierowaniem jej do siatki.

Po przerwie trochę więcej w ataku miały do powiedzenia gospodynie. Najlepszą okazję dowyrównania mieliśmy w 50. minucie, gdy piłka dośrodkowana z rzutu rożnego przez Joannę Wróblewską trafiła w słupek. W końcowych dwudziestu minutach zamiast bramek na boisku zaczął padać mocny deszcz i w tych niezbyt sprzyjających warunkach atmosferycznych zakończyliśmy mecz w Wałbrzychu porażką 0:1.

Jutro o godzinie 13.00 w Grodzisku Wielkopolskim rozegramy ostatnie spotkanie kontrolne, gdzie przeciwnikiem będzie Olimpia Szczecin.

AZS PWSZ WAŁBRZYCH – AZS WROCŁAW 1:0 (1:0)

Bramka: 1:0 Smagur (43).

WROCŁAW: Bocian – Zawodniczka testowana (60 Zawodniczka testowana), Hnatów, Michalczyk, Zalwowska, Ostrowska, Wróblewska (60 Dereń), Sokołowska (60 Grabowska), Koziarska, Cichosz, Maciukiewicz (60 Zawodniczka testowana).