ZAPRASZAMY!

Aktualności

Od 0:2 do 3:2!

• autor: Jacek Mleczko, 2016-11-05 17:01

Na brak emocji z pewnością nie mogli narzekać kibice zgromadzeni na stadionie Resovi w Rzeszowie gdzie piłkarki miejscowego klubu podejmowały rezerwy wrocławskiego AZS-u. Podopieczne Katarzyny Barlewicz mimo, że do przerwy przegrywały już 0:2 potrafiły odwrócić losy spotkania i po zmianie stron po trzech celnych trafieniach ostatecznie wygrały 3:2!

Akademiczki bardzo potrzebowały zwycięstwa aby przełamać złą passę porażek. Nic nie wskazywało aby udało im się tego dokonać w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej I ligi kobiet - grupy południowej. Do przerwy podopieczne Katarzyny Barlewicz przegrywały już 0:2. Na szczęście młoda i ambitna drużyna akademiczek już nie raz pokazywała swój charakter i podobnie było tym razem. Po zmianie stron to wrocławianki prowadziły grę i zdobywały bramki. Kolejno na listę strzelczyń wpisywały się Aleksandra Parka, Karolina Wąsowska i Kamila Czudecka.