Wyjazdowa sobota!

• autor: Jacek Mleczko, 2016-11-03 19:05

W nadchodzącą sobotę na boiskach piłkarskich zameldują się wszystkie trzy zespoły wrocławskiego AZS-u. Na nieszczęście kibiców akademiczek, wszystkie zespoły w ten dzień rozegrają wyjazdowe spotkania. O godzinie 11 w Piasecznie ekstraligowy zespół zagra z miejscowymi GOSiRkami, o godzinie 12. pierwszoligowe rezerwy zagrają w Rzeszowie z Resovią zaś o godzinie 15 w Radwanicach trzeci zespół zagra z Kolektywem.

Mimo, że wrocławskie AZS rozgegrają w nadchodzącą sobotę trzy spotkania to na nieszczęście sympatyków azetesiaczek, żadne z nich nie odbędzie się na wrocławskim Zaciszu. Najbliżej kibice będą mieli do Radwanic, gdzie o godzinie 15. trzecioligowe rezerwy zagrają z miejscowym EKS Kolektywem. Wcześniej bo o godzinie 11 w Piasecznie rundę rewanżową rozgrywaną awansem jeszcze tej jesieni zainaugurują podopieczne Radosława Belli. Po ostatnim pogromie w Gdańsku morale zespołu zdecydowanie się podniosły i wrocławianki zapowiadają walkę o kolejny komplet punktów. Jak przed tygodniem tak i teraz stawką pojedynku będzie oddalenie się od strefy spadkowej. Wrocławianki jeżeli chcą myśleć o awansie do pierwszej szóstki po sezonie zasadniczym z pewnością nie mogą sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę punktów. Miejscowe z kolei od strefy spadkowej dzieli zaledwie 1 punkt. Zapowiada się nam zatem arcyciekawe spotkanie.

Nie mniej emocji z pewnością będzie w Rzeszowie gdzie pierwszoligowe rezerwy zmierzą się z miejscową Resovią. Drużyna z podkarpacia w tym sezonie gra w przysłowiową kratkę. Najbliższe rywalki AZS-u II przed dwoma tygodniami ograły jednego z faworytów do awansu do ekstraligi kobiet - LKS Goczałkowice Zdrój na ich terenie aby przed tygodniem ulec ostatniej drużynie w tabeli Golowi w Częstochowie 0:1. Młody i ambitny zespół Katarzyny Barlewicz z pewnością postara się w tym pojedynku o jak najkorzystniejszy rezultat.

KS GOSiRki Piaseczno - KS AZS Wrocław

5 listopada (Sobota), godz. 11, stadion GOSiR przy ul. 1 Maja

CWKS Resovia Rzeszów - KS AZS II Wrocław

5 listopada (Sobota), godz. 12, stadion Resovii przy ul. Wyspiańskiego