ZAPRASZAMY!

Aktualności

Uległy rolniczkom!

• autor: Jacek Mleczko, 2016-10-23 19:20

Piłkarki nożne Klubu Sportowego AZS II Wrocław uległy 2:3 (2:2) LKS Rolnikowi Biedrzychowice Głogówek w spotkaniu 7. kolejki I ligi kobiet - grupy południowej. Bramki dla podopiecznych Katarzyny Barlewicz zdobywały Paulina Bączek oraz Kamila Czudecka.

Pięć bramek, trzy rzuty karne - z pewnością na nudę nie mogli narzekać kibice zgromadzeni na stadionie w Głogówku. Już po pierwszym kwadransie gry był remis 1:1. Na prowadzenie miejscowe wyszły już w 3. minucie po wykorzystaniu rzutu karnego. Trzynaście minut później rzut karny z kolei wykorzystały wrocławianki, a dokładnie Paulina Bączek i był remis. Pod koniec pierwszczej części spotkania Kamila Czudecka wyprowadziła azetesiaczki na prowadzenie jednak miejscowe tuż przed przerwą doprowadziły po raz drugi do remisu wykorzystując drugi rzut karny. Wynik został ustalony w 65. minucie kiedy to rywalki AZS-u II zdobyły decydującą o zwycięstwie bramkę.