Gra tylko 1. liga!

• autor: Jacek Mleczko, 2016-10-21 12:10

Ekstraliga odpoczywa, trzecia liga pauzuje, a pierwsza liga gra w Głogówku. Podopieczne Katarzyny Barlewicz jako jedyne z wrocławskich AZS-ów wystąpią na murawie w nadchodzący weekend. W ramach 7. kolejki I ligi kobiet - grupy południowej akademiczki zmierzą się w pojedynku wyjazdowym z LKS Rolnikiem Biedrzychowice/Głogówek.

Po bardzo udanym początku wrocławianki niestety dwa ostatnie spotkania przegrały. W nadchodzącą niedzielę będzie zatem doskonała okazja do przełamiania. Zadanie nie będzie jednak należeć do najłatwiejszych. Podopieczne Katarzyny Barlewicz zagrają z Rolnikiem Biedrzychowice/Głogówek, który w ubiegłym sezonie do ostatniej kolejki walczył z krakowskim AZS-em Uniwersytet Jagielońskim w Krakowie o awans do ekstraligi kobiet. W tym postawa rolniczek niece rozczarowuje. Po sześciu rozegranych kolejkach piłkarki z opolszczyzny zajmują szóste miejsce tuż za wrocławskimi rezerwami AZS-u ze stratą jednego punktu. W dotychczasowych meczach LKS Rolnik raz wygrywał (4:0 z częstochowskim Golem), czterokrotnie remisował (3:3 z Rysami w Bukowinie Tatrzańskiej, 1:1 ze Sportwą Czwórką w Radomiu, 1:1 z LKS Goczałkowice oraz 1:1 z Resovią w Rzeszowie) oraz przegrywał 1:2 z ULKS Bogdańczowice. Nadchodzący pojedynek zapowiada się nam zatem niezwykle ciekawie bowiem oba zespoły z pewnością do ostatniej minuty będą walczyć o komplet punktów.

LKS Rolnik Biedrzychowice/Głogówek - KS AZS II Wrocław

23 października (Niedziela), godz. 14, stadion Miejski przy ul. Damrota 12