ZAPRASZAMY!

Aktualności

Powtórka z roz(g)rywki!

• autor: Jacek Mleczko, 2016-10-08 14:03

Piłkarki nożne Klubu Sportowego AZS Wrocław jak przed tygodniem nie zdołały utrzymać jednobramkowego prowadzenia do przerwy i po zmianie stron straciły trzy bramki, ostatecznie ulegając Górnikowi w Łęcznej 1:3 (1:0). Jedyne celne trafienie dla akademiczek zanotowała Patrycja Falborska dla której było to premierowy gol w nowym zespole.

Do przerwy akademiczki prowadziły 1:0 po celnym trafieniu w 11. minucie. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po zmianie stron niestety rywalki wrocławianek bezbłędnie wykorzystały mankamenty w grze akademiczek i zdobyły trzy bramki. Dwie pierwsze bramki autorstwa Emilii Zdunek padły w odstępie 6 minut. Podopieczne Radosława Belli podobnie jak przed tygodniem mimo prowadzenia nie potrafiły dowieźć korzystnego wyniku do końca spotkania i po raz kolejny zeszły z murawy pokonane. Już za tydzień kiedy we Wrocławiu będą gościć AZS PSW Biała Podlaska będą miały doskonałą okazję do złamania złej passy.