Klub Sportowy AZS Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Fan Page AZS

 
 

 

Zagraj z nami

ZAPRASZAMY!

Aktualności

Mistrzynie poznały rywalki!

  • autor: Jacek Mleczko, 2016-10-06 18:08

Mistrzynie Polski U-19, piłkarki nożne Klubu Sportowego AZS Wrocław poznały rywalki w I rundzie eliminacji przyszłorocznych Mistrzostw Polski w kategorii wiekowej U-19. Wrocławianki zmierzą się w rozgrywkach podgrupy B grupy 6  z ULKS Bogdańczowice oraz Pogorzanką Pogorzyce.

W podgrupie A grupy 6 zagrają z kolei zawodniczki LKS Rolnika Biedrzychowice/Głogówek, Miedzi Legnica oraz Galeni Trzebinia. Awans do II rundy uzyskają dwa najlepsze zespoły.

Grupa 1:  UKS Victoria SP 2 Sianów – gospodarz, MKS Olimpia Szczecin, UKS Zalew Stepnica, TKKF Stilon Gorzów Wlkp.

Grupa 2: Stomil Visacom Olsztyn – gospodarz, MKS Czarni Pruszcz Gdański, KS Pogoń Tczew, KS Unifreeze Górzno

Grupa 3: WAP Włocławek – gospodarz, KU AZS PWSZ Konin, UKS Górnicza Konin, KKPK Medyk Konin

Grupa 4: KS GOSiRki Piaseczno –gospodarz, MUKS Praga Warszawa, AZS PSW Biała Podlaska, ŁKP Kolejarz Łódź

Grupa 5: UKS SMS Łódź – gospodarz,  MGUKS Pogoń Zduńska Wola, UKS Sparta Daleszyce, Łysica Bodzentyn

Grupa 6: Podgrupa A: LKS Rolnik B. Głogówek – gospodarz, Galena Trzebinia, MKS Miedź Legnica Podgrupa B: KS AZS Wrocław, ULKS Bogdańczowice, Pogorzanka Pogorzyce

Grupa 7: Podgrupa A:  KS Bronowianka Kraków – gospodarz,  UKS Gimnazjum Istebna, Plon Błotnica Strzelecka Podgrupa B: Piast Skawina, LKS Respekt Myślenice, KKS Czarni Sosnowiec

Grupa 8: Podgrupa A:  MKS Tarnovia Tarnów – gospodarz, DAP Dębica, KS Wanda Kraków Podgrupa B: LKS Naprzód Sobolów, Trójka Staszkówka Jelna, MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna


 

Zapraszamy

AKADEMIA

AZS WROCŁAW

ZACZNIJ SWOJĄ 

PIŁKARSKĄ PRZYGODĘ

Reklama

Najbliższe spotkanie

EKSTRALIGA

13.11.2016 - g.11

AZS UJ : AZS

Stadion Podgórze

Niebieska 2

                            

III LIGA

11.11.2016 - g.18.30

AZS III : UKS

Stadion AZS

Mianowskiego 2B

Ostatnie spotkanie

EKSTRALIGA

05.11.2016 - g.11

GOSiRKi 2:1 AZS

Stadion Miejski

Łężyńska

                             

I LIGA - GRUPA POŁUDNIOWA

05.11.2016 - g.12

RESOVIA 2:3 AZS II

Stadion Resovii

Wyspiańskiego 

                            

III LIGA

05.11.2016 - g.15

EKS 0:13 AZS III

Stadion Radwanice

Kolejowa 12

Partnerzy