Wrocławianki powołane do kadry U15!

• autor: Jacek Mleczko, 2016-10-06 17:21

Klaudia Homa i Sara Kierul zostały powołane na zgrupowanie reprezentacji Polski U-15 oraz towarzyski dwumecz z reprezentacją Czech. Spotkania rozegrane zostaną 25 października w czeskim Nachodzie oraz 27 października w Wałbrzychu gdzie odbywać będzie się zgrupowanie najmłodszej kadry narodowej.

Powołania otrzymały:

Marta Kaźmierczak (Bielawianka Bielawa), Oliwia Silny (Bielawianka Bielawa), Sara Kierul (AZS Wrocław), Klaudia Homa (AZS Wrocław), Paulina Oleksiak (Academy Real Football Team), Zuzanna Radochońska (Sztorm Gdańsk), Anaida Shahbazyan (OKS Stomil Osztyn), Paulina Tomasiak (UKS Staszówka Jelna), Adriana Achcińska (Miedź Legnica), Alicja BIjak (SMS Niemce), Dorota Hałatek (Polonia Tychy), Maria Wrzesińska (UKS Ząbkovia Ząbki), Alicja Sokołowska (UKS SMS Łódź), Wiktoria Zieniewicz (UKS SMS Łódź), Zofia Buszewska (Medyk Konin), Alicja Piechocka (Medyk Konin), Maria Jakubowska (Medyk Konin), Kinga Kozak (Medyk Konin)