Klub Sportowy AZS Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Fan Page AZS

 
 

 

Zagraj z nami

ZAPRASZAMY!

Aktualności

Powołane do selekcji!

  • autor: Jacek Mleczko, 2016-09-30 19:06

Cztery piłkarki Klubu Sportowego AZS Wrocław zostały powołane na zgrupowanie reprezentacji Polski seniorek, które w dniach 22-25 października odbędzie się w Gutowie Małym. Wśród powołanych 26-zawodniczek znalazły się Małgorzata Grec, Dominika Grabowska, Joanna Wróblewska oraz Sylwia Matysik.

Powołane zawodniczki to :

1. Karolina Bochra (DSC Arminia Bielefeld, Niemcy)
2. Symela Ciesielska (DSC Arminia Bielefeld, Niemcy)
3. Linda Dudek (UKS SMS Łódź)
4. Nicole Eckerle (SC Freiburg, Niemcy)
5. Natasza Górnicka (GKS Górnik Łęczna)
6. Dominika Grabowska (KS AZS Wrocław)
7. Dagmara Grad (KKPK Medyk Konin)
8. Małgorzata Grec (KS AZS Wrocław)
9. Katarzyna Jankowska (SV Blau-Weiss Hohen Neuendorf, Niemcy) - bramkarka
10. Nikol Kaletka (KKS Czarni Sosnowiec)
11. Kamila Kmiecik (DSC Arminia Bielefeld, Niemcy)
12. Klaudia Lefeld (AZS PSW Biała Podlaska)
13. Julia Matuszewski (1. FFC Frankfurt, Niemcy)
14. Sylwia Matysik (KS AZS Wrocław)
15. Marta Mika (Czarni Sosnowiec)
16. Evelyn Niciński (SV Blau-Weiss Hohen Neuendorf, Niemcy)
17. Roksana Ratajczyk (Olimpia Szczecin)
18. Marta Stobba (BV Cloppenburg, Niemcy)
19. Anna Sznyrowska (GKS Górnik Łęczna)
20. Anna Szymańska (KKPK Medyk Konin) - bramkarka
21. Agata Tarczyńska (VfL Wolfsburg II, Niemcy)
22. Martyna Wiankowska (UKS SMS Łódź)
23. Oliwia Woś (Herforder SV, Niemcy)
24. Joanna Wróblewska (KS AZS Wrocław)
25. Dominika Wylężek (BV Cloppenburg, Niemcy) - bramkarka
26. Emilia Zdunek (GKS Górnik Łęczna)


 

Zapraszamy

AKADEMIA

AZS WROCŁAW

ZACZNIJ SWOJĄ 

PIŁKARSKĄ PRZYGODĘ

Reklama

Najbliższe spotkanie

EKSTRALIGA

13.11.2016 - g.11

AZS UJ : AZS

Stadion Podgórze

Niebieska 2

                            

III LIGA

11.11.2016 - g.18.30

AZS III : UKS

Stadion AZS

Mianowskiego 2B

Ostatnie spotkanie

EKSTRALIGA

05.11.2016 - g.11

GOSiRKi 2:1 AZS

Stadion Miejski

Łężyńska

                             

I LIGA - GRUPA POŁUDNIOWA

05.11.2016 - g.12

RESOVIA 2:3 AZS II

Stadion Resovii

Wyspiańskiego 

                            

III LIGA

05.11.2016 - g.15

EKS 0:13 AZS III

Stadion Radwanice

Kolejowa 12

Partnerzy