Klub Sportowy AZS Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Fan Page AZS

 
 

 

Zagraj z nami

ZAPRASZAMY!

Aktualności

Chwila odpoczynku i gramy dalej!

  • autor: Jacek Mleczko, 2016-09-27 18:09

Już jutro zostanie rozegrana 7. seria spotkań ekstraligi kobiet. Tym razem podopieczne Radosława Belli czeka wyjazdowy pojedynek w Szczecinie z miejscową Olimpią. Mecz zapowiada się niezwykle interesująco bowiem w letniej przerwie pomiędzy zainteresowanymi klubami doszło do wymiany zawodniczek.

Od tego sezonu w barwach Olimpii Szczecin występuje Patrycja Michalczyk, która dotychczas była związana właśnie z wrocławskim AZS-em.W drugą stronę z kolei działacze drużyny ze stolicy Dolnego Śląska pozyskali z Olimpii defensorkę - Patrycję Falborską. Dla obu zawodniczek najbliższy pojedynek z pewnością będzie miał sentymentalne podłoże.

Jak wygląda sytuacja obu zespołów w tabeli najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Otóż przed rozegraniem środowego spotkania Olimpia wyprzedza wrocławski Klub Sportowy AZS o trzy lokaty mając o dwa punkty więcej niż zespół Radosława Belli. W ostatniej kolejce oba zespoły odniosły zwycięstwa. AZS ograł wysoko TS Mitech Żywiec 4:1 (3:1), Olimpia z kolei do ostatniej minuty walczyła o zwycięstwo, którym ostatecznie zakończył się mecz ze Sztormem AWFiS w Gdańsku. W ubiegłym sezonie azetesiaczki dwukrotnie wychodziły zwycięsko z pojedynku ze szczeciniankami. Na wyjeździe wygrały 2:1 zaś w pojedynku domowym 5:1. Ubiegłosezonowymi wynikami nie należy jednak się sugerować bowiem zespół Olimpii został mocno przemeblowany w trakcie letniej przerwy. Przypomnijmy, że ligowy byt olimpijki zachowały tylko dzięki wycofaniu się z rogrywek ekstraligi kobiet lubińskiego Zagłębia. W aktualnym sezonie drużyna radzi sobie zdecydowanie lepiej o czym mogą świadczyć uzyskane wyniki. Zapowiada się nam zatem bardzo ciekawy pojedynek.

 

7. kolejka ekstraligi kobiet :

MKS Olimpia Szczecin - KS AZS Wrocław

28 września (Środa), godz. 13, stadion Miejski przy ul. Bandurskiego 35

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ :

- TERMINARZ EKSTRALIGI

 


 

Zapraszamy

AKADEMIA

AZS WROCŁAW

ZACZNIJ SWOJĄ 

PIŁKARSKĄ PRZYGODĘ

Reklama

Najbliższe spotkanie

EKSTRALIGA

13.11.2016 - g.11

AZS UJ : AZS

Stadion Podgórze

Niebieska 2

                            

III LIGA

11.11.2016 - g.18.30

AZS III : UKS

Stadion AZS

Mianowskiego 2B

Ostatnie spotkanie

EKSTRALIGA

05.11.2016 - g.11

GOSiRKi 2:1 AZS

Stadion Miejski

Łężyńska

                             

I LIGA - GRUPA POŁUDNIOWA

05.11.2016 - g.12

RESOVIA 2:3 AZS II

Stadion Resovii

Wyspiańskiego 

                            

III LIGA

05.11.2016 - g.15

EKS 0:13 AZS III

Stadion Radwanice

Kolejowa 12

Partnerzy