Rezerwy się rozkręcają!

• autor: Jacek Mleczko, 2016-09-10 16:58

Podopieczne Katarzyny Barlewicz zaczynają wyrastać na czarnego konia rozgrywek I ligi kobiet - grupy południowej. Wrocławianki po dobrym spotkaniu pokonały bowiem w Kolbuszowej Dolnej Sokoła 3:1 (2:0) i wciąż zostają zespołem niepokonanym!

Piłkarki nożne Klubu Sportowego AZS II Wrocław rozegrały trzecie spotkanie w ramach rozgrywek I ligi kobiet - grupy południowej. Wrocławianki tym razem pokonały Sokół Kolbuszowa Dolna na wyjeździe 3:1 (2:0). Bramki dla azetesiaczek zdobywały Kamila Czudecka, Marta Urbaniak oraz Małgorzata Korda.

Nie zapeszając, podopieczne Katarzyny Barlewicz spisują się w rozgrywkach pierwszoligowych bardzo dobrze. Młody i ambitny zespół po trzech rozegranych spotkaniach ma na koncie 7 punktów i znajduje się w górnej części tabeli. Przed sobotnim spotkaniem bardzo trudno było wskazać faworyta tego pojedynku. Drużyna z Kolbuszowej słynie z trudnego terenu. Akademiczkom jednak nie przeszkodziło to w odniesieniu zwycięstwa. Już do przerwy wrocławianki prowadziły po trafieniach Kamili Czudeckiej i Marty Urbaniak. Pod koniec spotkania trzecią bramkę dla azetesiaczek zdobyła Małgorzata Korda przypieczętowując zwycięstwo rezerw ekestraligowej drużyny. Pojedynek ten miał sentymentalne podłoże dla Katarzyny Sztuki, która jeszcze do niedawna broniła barw właśnie zespołu Sokoła.

3. kolejka I ligi kobiet - grupa południowa (10 września, godz. 11) :

MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna - KS AZS II Wrocław 1:3 (0:2)

Bramki : K. Czudecka (10'), M .Urbaniak (27'). M. Korda (88')

AZS Wrocław : Kosińska - Korda, Parka (77' Seńków), Kaczorowska, Bagińska - Kwapisz, Urbaniak, Lipka (82' Napieracz) - Sztuka (70' Nowacka), Tylak, Czudecka (55' Wąsowska)