Klub Sportowy AZS Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Fan Page AZS

 
 

 

Zagraj z nami

ZAPRASZAMY!

Aktualności

Kompleks jedenastek!

  • autor: Jacek Mleczko, 2016-09-04 10:53

Piłkarki nożne Klubu Sportowego AZS Wrocław uległy w spotkaniu 5. kolejki ekstraligi kobiet UKS SMS w Łodzi 0:2 (0:1). Podopieczne Radosława Belli miały dwa rzuty karne, których nie wykorzystały Dominika Grabowska i Marta Cichosz. 

Nie będą miło wspominać spotkania z beniaminkiem ekstraligi kobiet piłkarki nożne AZS-u Wrocław. Azetesiaczki uległy debiutującym na najwyższym szczeblu piłkarstwa kobiecego zawodniczkom UKS SMS Łódź 0:2 (0:1). 

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla miejscowych, które już w 7. minucie po strzele Lindy Dudek mogły objąć prowadzenie. Na szczęście jednak wrocławianek piłka trafiła tylko w słupek. Odpowiedź podopiecznych Radosława Belli była natychmiastowa. Chwilę później po strzale Joanny Wróblewskiej głową piłka trafiła w słupek bramki gospodyń. Na pierwsze celne trafienie kibice zgromadzeni na stadionie SMS musieli poczekać do 38. minuty. Wówczas Annę Bocian pokonała Linda Dudek i beniaminek ekstraligi objął prowadzenie. Pięć minut później powinien być już jednak remis. Powinien, ponieważ rzutu karnego nie wykorzystała Dominika Grabowska, a wynik do końca pierwszej części spotkania nie uległ zmianie.

Po zmianie stron azetesiaczki zmarnowały kolejną stuprocentową sytuację. Tym razem jedenstaki nie wykorzytała Marta Cichosz. Na domiar złego mimo starań wrocławianek to łodzianki po raz drugi skierowały piłkę do bramki Anny Bocian. Tym razem na listę strzelczyń wpisała się Martyna Wiankowska. Wynik do końca spotkania nie uległ zmianie i akademicki musiały pogodzić się z porażką.

Nie zagralysmy na miarę swoich możliwości , nie wykorzystalysmy sytuacji podbramkowych w tym dwóch karnych czego konsekwencją był końcowy rezultat - krótko spotkanie podsumowała reprezentacyjna obrończyni AZS-u Karolina Ostrowska.

 

5. kolejka ekstraligi kobiet (3 września, godz. 17) :

UKS SMS Łódź - KS AZS Wrocław 2:0 (1:0)

Bramki : L. Dudek (38'), M. Wiankowska (76')

 

AZS Wrocław : Bocian – Ostrowska, Falborska (78′ Iwaśko), Grec, Olszewska - Wróblewska, Matysik (85′ Bączek) - Turkiewicz, Koziarska, Grabowska (60′ Zbyrad)  - Cichosz

UKS SMS Łódź : Paturaj –  Zubchyk (80′ Daleszczyk), Chmal, Kurek, Konat - Kowalska (60′ Kurzawa), Walak (71′ Molenda), Salamon, Wiankowska - Zasowska (86′ Karczewska), Dudek (90′ Piątkowska)

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ :

POZOSTAŁE SPOTKANIA 5. KOLEJKI EKSTRALIGI KOBIET 

TABELA EKSTRALIGI KOBIET

- FOTORELACJA Z MECZU


 

Zapraszamy

AKADEMIA

AZS WROCŁAW

ZACZNIJ SWOJĄ 

PIŁKARSKĄ PRZYGODĘ

Reklama

Najbliższe spotkanie

EKSTRALIGA

13.11.2016 - g.11

AZS UJ : AZS

Stadion Podgórze

Niebieska 2

                            

III LIGA

11.11.2016 - g.18.30

AZS III : UKS

Stadion AZS

Mianowskiego 2B

Ostatnie spotkanie

EKSTRALIGA

05.11.2016 - g.11

GOSiRKi 2:1 AZS

Stadion Miejski

Łężyńska

                             

I LIGA - GRUPA POŁUDNIOWA

05.11.2016 - g.12

RESOVIA 2:3 AZS II

Stadion Resovii

Wyspiańskiego 

                            

III LIGA

05.11.2016 - g.15

EKS 0:13 AZS III

Stadion Radwanice

Kolejowa 12

Partnerzy