Klub Sportowy AZS Wrocław - strona oficjalna

Strona klubowa

Fan Page AZS

 
 

 

Zagraj z nami

ZAPRASZAMY!

Kadra zespołu

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Anna Bocian bramkarz 5 0 0 0 0 0 450 90
2. Jagoda Sapor bramkarz 1 0 0 0 0 0 90 90
3. Beata Rydlewska bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Małgorzata Grec obrońca 4 0 0 0 0 0 334 84
5. Emilia Hnatów obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Karolina Iwaśko obrońca 3 0 0 0 0 0 131 44
7. Agnieszka Kaczorowska obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Małgorzata Korda obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Karolina Ostrowska obrońca 6 0 0 0 0 0 540 90
10. Aleksandra Parka obrońca 1 0 0 0 0 0 13 13
11. Anita Turkiewicz obrońca 6 0 0 0 0 0 540 90
12. Patrycja Falborska obrońca 3 0 0 0 0 0 179 60
13. Dominika Grabowska pomocnik 6 3 2 0 0 0 436 73
14. Monika Koziarska pomocnik 6 1 0 0 0 0 534 89
15. Dorota Kwapisz pomocnik 3 0 0 0 0 0 108 36
16. Sylwia Matysik pomocnik 6 1 0 0 0 0 535 90
17. Joanna Olszewska pomocnik 6 0 0 0 0 0 540 90
18. Anna Tymińska pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
19. Marta Urbaniak pomocnik 1 0 0 0 0 0 6 6
20. Joanna Wróblewska pomocnik 6 2 0 0 0 0 540 90
21. Maria Zbyrad pomocnik 4 0 0 0 0 0 299 75
22. Paulina Bączek pomocnik 2 0 0 0 0 0 95 48
23. Katarzyna Sztuka pomocnik/napastnik 1 0 0 0 0 0 1 1
24. Marta Cichosz napastnik 6 5 0 0 0 0 539 90
25. Kamila Czudecka napastnik 3 0 0 0 0 0 30 10
26. Karolina Wąsowska napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Karolina Tylak napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Radosł‚aw Bella I trener
2. Katarzyna Barlewicz II trener
3. Dawid Gomola Trener przygotowania motorycznego
4. Jarosł‚aw Muracki Trener bramkarzy
5. Marek Zator Trener bramkarzy
6. Eliasz Zientara Fizjoterapeuta
7. Andrzej Pawlak Lekarz

Zapraszamy

AKADEMIA

AZS WROCŁAW

ZACZNIJ SWOJĄ 

PIŁKARSKĄ PRZYGODĘ

Reklama

Najbliższe spotkanie

I LIGA - GRUPA POŁUDNIOWA

25.09.2016 - g.11

AZS II : ULKS

Stadion AZS

Mianowskiego 2B

                             

EKSTRALIGA

28.09.2016 - g.13

OLIMPIA : AZS

Stadion Miejski

Bandurskiego 35

                             

III LIGA

09.10.2016 - g.11

CZARNI : AZS III

Stadion Miejski

Świetochłowskiego

Ostatnie spotkanie

I LIGA - GRUPA POŁUDNIOWA

11.09.2016 - g.11

SOKÓŁ 1:3 AZS II

Stadion Miejski

Nad Nilem 6

                             

III LIGA

18.09.2016 - g.11

OŁAWA 2:4 AZS III

Stadion Miejski

Sportowa 1

                             

24.09.2016 - g.11

AZS 4:1 MITECH

Stadion AZS

Mianowskiego 2B

Partnerzy